HDS Bratislava
 

O nás

Stavebná spoločnosť HDS Bratislava, s.r.o. (Houses Development Solutions Bratislava) má dlhodobú tradíciu v stavebníctve. Poskytujeme komplexné služby v oblasti výstavby a rekonštrukcie stavieb rodinných a bytových domov a administratívnych budov. Dlhodobo pracujeme v stavebnom sektore v oblasti pozemného staviteľstva, architektúry a projekčnej práce, technického poradenstva v oblasti stavebných materiálov a stavebnej chémie. Taktiež sa zaoberáme sanáciou betónových konštrukcií, izolovaním stavby od vody a odstraňovaním stavebných porúch spôsobených neodbornou realizáciou. Pracovníci našej spoločnosti sú odborne vyškolení a spôsobilí v aplikovaní stavebnej chémie od viacerých výrobcov.

Pri realizácii vychádzame v prvom rade z konkrétnych požiadaviek investora. Našim cieľom je zhmotniť predstavu zákazníka do konkrétnej podoby tak, aby spĺňala všetky kritéria z podkladov projektovej dokumentácie a najnovšie poznatky z oblasti moderných materiálov. Vyžadujeme precíznosť a dodržiavanie výrobných technologických procesov pri výstavbe.

Skĺbením návrhu, projekčnej činnosti a následnej realizácie dodáme kvalitný konečný produkt, ktorý bude počas celého procesu vývoja pod drobnohľadom odborníka s dlhoročnými skúsenosťami, ako predĺženou rukou investora - zákazníka. Kvalita, seriózny prístup a komunikatívnosť sú kréda, ktorými sa počas celého procesu projektu riadime.

Na týchto stránkach nájdete naše projekty, realizácie, postrehy z navrhovania a výstavby. Ponúkame komplexné služby v tejto oblasti. Navrhneme a vypracujeme projektovú dokumentáciu, vybavíme stavebné povolenie a zrealizujem Váš "sen" do skutočnej podoby. Našou odmenou je Vaša spokojnosť...

Tím HDS Bratislava, s.r.o.